Kitap Çekilişi – (Eylül 2019)

0
794

Toplum ve Ütopya, yayın hayatına başlamasına özel olarak gerçekleştirdiği kitap çekilişinin sonuçlarını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Çekiliş kazananlarına, Immanuel Wallerstein başkanlığındaki Gulbenkian Komisyonu tarafından hazırlanan “Sosyal Bilimleri Açın” kitabı hediye edilecek.

Gelecek aylarda, sosyal medya hesaplarımız üzerinden, sosyal bilimler alanında önemli kitapları hediye edeceğimiz kitap çekilişlerimiz devam edecektir.

Takipte kalın:

Twitter: https://twitter.com/toplumveutopya

Instagram: https://www.instagram.com/toplumveutopya/

Sonraki İçerikIX. Ulusal Sosyoloji Kongresi Gerçekleştirildi
Toplum ve Ütopya, ereği sosyal bilimler alanında düşünce ve bilgi üretmek olan kolektif çalışma esaslı bir sosyal bilimler web sitesidir. Sosyal bilimlerin her alanından kuramsal ve ampirik çalışmalara sayfaları açıktır. Epistemolojik ve metodolojik anlamda belirli yaklaşımlarla örülü sınırlamaları yoktur. Sosyal bilimlerin içerisindeki yöntemsel farklılıkları içerisinde barındırır. Sorgulayan, araştıran ve üreten sosyal bilim insanlarının ürettiği nitelikli içerikleri toplumun her kesiminin zihni faydasına sunma kaygısı ve sorumluluğu taşımaktayız. Sosyal bilimler alanına ufak da olsa katkı sağlamak en temel hedeflerimizdendir. Aynı kaygı ve sorumlulukları taşıyan sosyal bilimlerin çeşitli disiplinlerindeki araştırmacılarla ortak bir platformda buluşarak bilgi ve tecrübelerin geniş kitlelere aktarılması için fikri üretimde bulunmaktan onur duyarız. Yazı göndermek ve bilgi almak için e-posta adreslerimiz: iletisim@toplumveutopya.com